Bager Skip

Shitet nga: Alberti 07 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes skipin MF 450 ne 4x4 me Teleskop ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim