Bager

Shitet nga: Albert 13 Jan 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ngarkusin Kramer Allrad 3 klipsh viti 93 ne gjendje te mir pune luga i qilet ika vendet per piruna presum bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim