Citroën Jumper

Shitet nga: Besart 26 Nën 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Citroen Jumper dhe bejm ndrim me Golf 4 Traktor Minibager
Regjistrime deri 04.25.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim