Fiat Ducato 2.8

Shitet nga: valon 31 Jan 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes fiat ducato 2.8 per pjes duplo ulse rimorkio 3.15m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim