Iveco 2001

Shitet nga: smajl 26 Nën 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet iveco 35 c 11 shkarkues, viti 2001, 230000 km dhe poashtu ka 7ulse dhe eshte ne gjendje shum te mir per me shum informata na kontaktoni ne nr: 044293866 ose ne Viber +37744293866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim