Kamijonete Mercedes 208D

Shitet nga: Halim 11 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamioneten Mercedes i posa ardhur nga Holanda 2.0 dizel 4 klipsh ne gjendje shum te mir teknike nuk ka nevoj per asnje investim kontakti edhe ne viber +37744/195/139 dhe 045/694/288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim