Kamijonete Mercedes Sprinter 210 Diesel

Shitet nga: Perparim 23 Sht 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Sprinter 210 Diesel
Viti i prodhimit 1995 Extra seri
Pra esht Sprinter
Me Shtat karrike Diesel
I ardhur nga gjermanija
Ne gjermani ka qen ne emrin tim
Posedoj dokumentat
E kontrollave ne gjermani
Kilometrat origjinal
Tel 044466814
Tel +386 49 659 368 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim