Kamion Scania

Shitet nga: bbxb 19 Dhj 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet scania autotransporter e vitit 2000 i sapo ardhur nga belgjika ne gjendje perfekte.Autotransporter per 5 vetura kamioni eshte ne gjendje shum te mir ka vetem 660000km per me shum informata na kontaktoni ne nr 044204761
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim