Kamion iveco 8 13 turbo

Shitet nga: Haki maliqi 26 Dhj 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamion iveco me turbo 8 13 ne gjendje te mir rigjistrim deri ne mars 2016 gumat gjysem te reja qmimi 5000 ero ju mirpresum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim