Kamion iveco me turbo 8013

Shitet nga: haki maliqi 27 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamion iveco me turbo 8013 viti 90 rigjistrim deri ne mujn e 4 gjithqka ne rregull ju mirpresum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim