Kamion nga Gjermania

Shitet nga: jetulla rexha 17 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamjoni o isapoardhur nag xhhermanija psedon kran 15 metra i xhat ka kuk osht 3.5 ton dupllo goma podedon ceven e kiperit per prokolicen edyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim