Kamioncine Mercedes 409

Shitet nga: Xhevat 07 Nën 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes 409 ne gjendje te rregull viti i prodhimit 88
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim