Kombe Ford

Shitet nga: rasim 11 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

kombi eshte ne gjendje shum te mir te gjitha pjeset i ka
te reja ka 1 muj regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim