Kombe VW T2 -88

Shitet nga: behram 07 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes komb 1.9 dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim