Kombe VW T2 dizel -89

Shitet nga: kombi WW 19 Gsh 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet dhe ndrrohet kombi t2 me ulse 1.6 dizell rks deri me 15/09/2015 kombi a ne gjendeje te mir
por me duhet kerr ma i vogel

viti i kombit 1989
nr tel 044 437 586 ose 049 900 781 viber 049 353 812

foto nuk i kam ba se spata tel te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim