Kombe VW T4

Shitet nga: xxxxxx 14 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi t4 dizell 2.4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim