Kombe VW T4

Shitet nga: valon 07 Sht 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin ne gjendje te regullt matorrin e ka fabrikisht 1.9 dizell per ma shum kontaktoni ntel MODELI KOMBIT ASHT T4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim