Kuke per Kamion

Shitet nga: Habib 14 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kuke per kamion me marreveshje !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim