LT 35 2.4d -84

Shitet nga: LT 35 28 Shk 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes LT 35 2.4d turbo dizell, ne gjendje shum te mire. Regjistrim deri ne Nentor 2016. Federpllaka para dhe mrapa pesha e lejuar 5t. Vetem bleres serioz. Qmimi 2700, pak i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim