Libherr 911 18 ton

Shitet nga: Qendrimi 16 Jan 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Libherr 911 18ton ne gjendje te mire pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim