MOtorri i kamijonit

Shitet nga: mentori 25 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet motorri i kamijonit Man 240 motorri esht ne gjendje te rregullt jav dhajm me garancion qmimi me marrveshje te enteresuarit mund te kontaktojn edhe ne viber+37744815511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim