Mercedes 409

Shitet nga: Xhevat 05 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes shum ne gjendje te mir 409 prokolicen e ka alumin 6 muj ka denim eshe dypllak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim