Mercedes 509

Shitet nga: ismet krasniqi 17 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 509
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim