prekolic per kerr

Shitet nga: toni 29 Mar 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1023
shitet prekolica per kerre-traktor esht shum emir edhe efort mun eperdor edhe per kafsh prekolica esht kreit montuse kanatat ika 50 cm te nalta poashtu kur te vyn per transport te kafsheve mun ja munton +1 meter gjithsei behet 1.50 cm prekolica ka gjatesi 2.90 me gjersi 1.50 osi posedon edhe amortizim me ruqnoj mete gjitha qka iduhen nje prekolice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim