Mercdes Sprinter

Shitet nga: Mercdes 09 Pri 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Viti I 2004
Ngjyra e Bardh
Dissel
Matori 2.2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim