Mercedes Sprinter 211

Shitet nga: Leutrimi 28 Jan 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte me klime 2006 ,109PS 211 ,me targa te huaja i posardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim