Motorri MAN 240

Shitet nga: mentori 26 Shk 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet motorri i kamijonit man 240 motorri esht ne gjendje shum te mir pun per te gjitha ju garantoj te interesuarit mund te kontaktojn edhe ni viber +37744815511
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim