Peugeot

Shitet nga: mehedin 29 Sht 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes peguot dizel ne gjendje shum te mir . Boj ndrrim edhe me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim