Renault Master 2.5 diesel

Shitet nga: bahri 20 Gsh 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
renault master 2.5 diesel me klim, gjama elektronik,me 3 karrika,kiper ne tri anet, me 6 shpejtsi,prokolica 3-2Metra, viti 2005 me 140mi te kalume mund te behet nderrimi me punim te fasades ose me dritare te plastikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim