Rimorkio nga Gjermania

Shitet nga: Fitim 01 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio e sapoardhur nga Gjermani ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim