Rimorkio

Shitet nga: mehdi 06 Tet 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   850 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes rimorkion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim