Rimorkio

Shitet nga: Fadil 23 Shk 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Rimorkio shum e mir esht e ardhur prej gjermanie me nje fave 3 dogana e pagune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim