Rimorkio

Shitet nga: Fadil 07 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkio e ka nje defekt njanen rrot se ka e ka te kput nreqet mepak kosto e doganune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim