Shes fiat dublo

Shitet nga: Enisi 25 Sht 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesh fijat dublo 1.3 jtd diesel ne gjendje shum te mir i po sa ardhur nga germanischen ia viti i prodhinit 2004 ju mir presim blers serjoz 045429728
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim