Shitet

Shitet nga: Ramiz 15 Sht 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te mir gomat i ka te mira perdoret per kerr si dhe per traktor per ma shum na kontaktoni ne tel 044-414-714 ose ne (ipko viber -whatsapp ) 049 -235-712 ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim