Shitet Marimang Iveco

Shitet nga: nexhip 04 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet marimang iveco,disel 1993 gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim