Shitet bageri Case Poclain 16 tona

Shitet nga: tomi 16 Jan 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri Case Poclain 16 tona viti i prodhimit 1990 bageri eshte ne gjendje shume te mire teknike te gjitha serviset e kryera per info 044 195 171
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim