Shtajer

Shitet nga: Azem 10 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet shtajeri ne gjendje te mir edhe ndrrim bajm per ma shum na kontaktoni nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim