Traktor

Shitet nga: Xhevat 14 Jan 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes traktor bellarus katerklipsh 4×4 gjendjen eka t mir dhez n qelc servo ndrrim i mundshem me najo ma tvogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim