Traktor

Shitet nga: Xhevat 29 Jan 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Traktor FENd Favorit GJERMAN 3 klipsh n gjendje t mir ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim