Urgjent! Kamioneta VW LT 55 2.4d -92

Shitet nga: LT 28 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes urgjent Kamioneten LT 55. Eshte ne gjendje shum te mire pune, motorri 2.4 turbo dizel shum i paster. Regjistrimi i skadun ( i qlajmrun, pa denim). Gjatesia e rimorkios 4.60m, gomat dupllak. Ka punu shum pak ne Kosove. Pres vetem bleres serioz. Nuk bej ndrrim. Qmimi 2900 euro shum pak i diskutushem. Sms mos shkruj se nuk pergjigjem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim