iveco fiat

Shitet nga: Ariseld Muca 13 Jan 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te mire funksionale ..
me letra te prera deri ne fund te netorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim