iveko

Shitet nga: agim rexha 23 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjoni iveko i sapo ardhur nga xhermanija kamjoni posedon kran iculi ka nje lartsi pej 15 metrash dhe ngrit pesh dej 1500 kg osht dupllak goma posedon dhe ceven ekiperit per prokolic dhe ka kuken
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim