piruner

Shitet nga: Azem 10 Gsh 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet piruneri edhe nrrohet ndrrohet ne gjendje te mir eka matorrin e krejt per mashum na kotaktoni nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim