Iveco 35 c 11 ribaltabil 7 ulse

Shitet nga: Sadik 13 Nën 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina ndërtimi
Shitet kamioni iveco 35 c 11 7 ulse ne gjendje te mir kamioni per moment gjindet ne itali per informin mund te kontaktoni ne nr 00393299692457 si dhe ne vaiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim