Kombe VW T2 dizel -89

Shitet nga: kombi 2 21 Gsh 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina udhëtimi
shitet dhe ndrrohet kombi t2 viti 89 1.6 rks 15/09/2015
bejm ndrrim me vetur kombi a ne gjendje te mir kombi eshte me ulse per udhtar

nr te 044 437 586 ose049 900 781viber 049 353 812


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim