MAN 320 A

Shitet nga: Fitim Shala 09 Dhj 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Makina udhëtimi
MAN 320 A
Viti 94
45 ulse + 25 kamb
Motori (330 kuaj fuqi) turbo intercooler,
Intarder
ABS
ASR
Bllokad
Nxemje radiator
Ventilim
Autobusi eshte ne gjendje shume te rregullt teknike, per here te pare ne tabela RKS shtator 2015, gjithashtu posedon gomat e reja te dimrit dhe paisjet tjera, autobusi eshte shume i pershtatshem per pune veqanarisht per sezonen dimerore. Per me shume informata na kontaktoni ne nr. 049 633 747 dhe ne 044 979 390. Ju faleminderit!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim