Piruner

Shitet nga: Faik 26 Sht 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Skenderaj
Makina : Pirrungritës
Shitet piruneri, i modelit Gjerman SHTILL,. Piruneri eshte shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te mire teknike. Viti i prodhimit 1995.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim