Keran per Traktor

Shitet nga: Xhevat 03 Pri 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
Shes keran per traktor shum ne gjendje te rregullt ka qen e meontune ne traktor 560 , e ka korpen dhe pompen e vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim