Prokolic e trepqes

Shitet nga: Behram 12 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Skenderaj
Makina : Pjesët rezerve
Prokolica eshet ne gjendje shum te mir me kiper dhe esht e paisur me dukumenta nr kontaktus 045420580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim